Moduły ECSxA „application" zaprogramowane są z wykorzystaniem oprogramowania o bardzo szerokich możliwościach. Do tego celu służy pięć różnych edytorów pracujących w oparciu o języki programowania zgodnymi z IEC 61131-3. Dzięki temu programista może wybrać najlepszy dla niego język w zależności od swojej wiedzy i umiejętności. Możliwe jest również mieszanie języków. W modułach debugging i monitoring wyświetlane są wszystkie wartości zmiennych.

Użytkownik może zdefiniować punkty wstrzymania, aby dzięki temu szybko i komfortowo móc zoptymalizować nowy program.

Oscyloskop Global Drive
Dzięki temu programowi zbędne staje się podłączanie czy montowanie drogich instrumentów pomiarowy. Sam serwo-regulator stanowi instrument pomiarowych o dużych możliwościach pomiaru wszystkich wielkości dotyczących napędu. Wynikających z tego zalet nie trzeba specjalnie komentować

 

 

Oscyloskop Global Drive

 


► dokładna rejestracja wielkości procesowych w ośmiu kanałach
► niepotrzebny montaż prowizorycznych mierników wewnątrz urządzenia
► ułatwia dokumentacja procesu
► łatwa konserwacja i wyszukiwanie usterek

Oscyloskop Global Drive dostarczany jest razem z Drive PLC Developer Studio.

Kontakt

   Websystem Engineering
   26-700 Zwoleń, Jana Pawła II 46 a
   tel. 48 383-01-44  fax 48 685-60-95
   e-mail: info@ppp.pl 

motoreduktory Motovario

 

serwisy napędowe

Potrzebujesz więcej informacji na temat falowników. Proponujemy odwiedż stronę falowniki .pl serwis zawiera informacje na temat wszystkich producentów falowników. Dodatkowo zapraszamy na stronę falowniki .info jest to forum branżowe dotyczące przemienników częstotliwości.

Falowniki Lenze serwis automatyki przemysłowej. Technika napędów elektronicznych.  Serwisy napędów energoelektronicznych ( przetwornice częstotliwości ) www.napedy.ppp.pl   Copyright © 2011 www.napedy.ppp.pl - wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@ppp.pl.  Więcej informacji na temat falowników znajdziesz na stronie www.falowniki.pl .  Informacje na temat falowników firmy Lenze  znajdziesz na stronie falowniki Lenze .