Serwosystem ECS: serwonapędy o zwielokrotnionej zdolności przejmowania obciążeń o wysokiej dynamice, skonstruowane specjalnie do układów wieloosiowych.


Serwosystem sktada się z modutów osi i modutu zasilającego, tworzą one optymalną jednostkę przeznaczoną do współpracy z układami wieloosiowymi. Zadania sterowania i funkcje Motion-Control można podzielić w zależności od potrzeb pomiędzy centralnym sterowaniem np. komputerem przemystowym a serwosystemem ECS.

 

Serwonapędy ECS -  przetwornice
 

Wysokie doktadności w wieloosiowych ruchach skoordynowanych osiąga się dzięki przekazywaniu zsynchronizowanych wartości zadanych pozycji za pośrednictwem zintegrowanej magistrali systemowej Lenze z dokładnością mikrosekundową i z czasem cyklu poniżej 1 ms. Serwosystem ECS został zaprojektowany do systemów bramowych, robotów, maszyn pakujących oraz manipulacyjnych urządzeń podających i odbierających w urządzeniach transportowych.

Kontakt

   Websystem Engineering
   26-700 Zwoleń, Jana Pawła II 46 a
   tel. 48 383-01-44  fax 48 685-60-95
   e-mail: info@ppp.pl 

motoreduktory Motovario

 

serwisy napędowe

Potrzebujesz więcej informacji na temat falowników. Proponujemy odwiedż stronę falowniki .pl serwis zawiera informacje na temat wszystkich producentów falowników. Dodatkowo zapraszamy na stronę falowniki .info jest to forum branżowe dotyczące przemienników częstotliwości.

Falowniki Lenze serwis automatyki przemysłowej. Technika napędów elektronicznych.  Serwisy napędów energoelektronicznych ( przetwornice częstotliwości ) www.napedy.ppp.pl   Copyright © 2011 www.napedy.ppp.pl - wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@ppp.pl.  Więcej informacji na temat falowników znajdziesz na stronie www.falowniki.pl .  Informacje na temat falowników firmy Lenze  znajdziesz na stronie falowniki Lenze .