Serwosystem ECS przygotowany jest do zastosowania w różnych dziedzinach przemysłu. Oferujemy moduły osiowe w różnych wersjach dostosowanych znakomicie do potrzeb użytko-wnia, dzięki którym konfiguracja i uruchomienie urządzeń odbywa się szybko i precyzyjnie.

We wszystkich czterech wersjach urządzeń występuje funkcja „Pewne zatrzymanie" zgodnie z EN954-1, kategoria 3 oraz uruchamianie hamulca postojowego silnika z funkcją kontrolną.

► Speed and Torque dla zwykłych zastosowań w serwo-urządzeniach
► Posi and Shaft dla zastosowań wymagających pozycjonowania oraz elektrycznych wałów lub przekładni elektrycznych
► Motion dla skoordynowanych układów wieloosiowych
► Application dla dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika. Możliwości swobodnego programowania w językach
IEC 61131-3.

Speed and Torque
Speed and Torque dostosowany jest do zastosowań wymagających regulacji obrotów i momentu obrotowego. Wartości zadane można wprowadzać albo za pomocą sygnałów wejściowych, zintegrowanych magistrali systemowych CAN albo za pomocą magistrali systemowych.

Ponadto posiada max. 15 wstępnie zdefiniowanych stałych obrotów. Rampy przyspieszeń mogą występować w kształcie "s" lub jako liniowe. W funkcji Ouickstop zapewniony jest postój bez pełzania.

Posi and Shaft
W tej wersji urządzenia można wprowadzić i zapisać do 15 profilów pozycjonowania. Pozycjonowanie może w tym przypadku odbywać się w sposób absolutny, względny, modulo (czyli względnie lub nieskończenie), lub jako ręcznie wprowadzana wartość stałych obrotów, oraz jako częstotliwość kierująca.

W wyposażeniu znajduje się także pozycjonowanie Touch-Probe w różnych postaciach oraz redukowanie momentu obrotowego po osiągnięciu pozycji docelowej i Override prędkości. Do dyspozycji znajduje się osiem różnych możliwości wzorcowania.

 

Motion
Ta wersja urządzenia została zbudowana specjalnie dla skoordynowanych ruchów wielu osi zarządzanych jednym centralnym systemem Motion Control.

 

 

 


Synchronizacja osi dokonuje się przy pomocy magistrali CAN-Motion. Oprócz trybów pracy

► Interpolated position mode
► Velocity mode
► Homing mode

urządzenie wyposażone jest w układy analizy wartości położenia Touch Probe i różne moduły do kalibrowania.

Application
Urządzenia z tej serii zapewniają dużą elastyczność i możliwości integracji z innymi urządzeniami. W tym celu w przemienniku ECSxA zamontowano SPS (sterownik programowalny). Można go dowolnie programować przy pomocy języków IEC 61131-3. Jednak niezależnie od tej elastyczności użytkownik może wykorzystywać własne oprogramowanie, dzięki dodatkowym pakietom oprogramowania

► pozycjonowanie (Positioner)
► napęd krzywkowy (Cam)
► napęd nawijania (Winder)

Zapewniamy dostęp do wielu funkcji, które można dopasować do własnych potrzeb, wstępnie zaprogramowane gotowe rozwiązania i przykłady zastosowań.

Własności systemu
► 524 kb pamięć programowa (Flash)
► 7 kb pamięć parametrów (NVRAM)
► 11 kb pamięć robocza (Flash)
► 192 b pamięci robocze niezależnej od zewnętrznego zasilania
► 2 x 64 kb pamięć danych aplikacji (SRAM)
► 1 cykliczne zadanie
► 8 zadań sterowanych czasem lub zadaniem
► min. czas trwania zadania: 1 ms
► czas opracowywania operacji bitowych: 0,7 mikrossekund

 

Kontakt

   Websystem Engineering
   26-700 Zwoleń, Jana Pawła II 46 a
   tel. 48 383-01-44  fax 48 685-60-95
   e-mail: info@ppp.pl 

motoreduktory Motovario

 

serwisy napędowe

Potrzebujesz więcej informacji na temat falowników. Proponujemy odwiedż stronę falowniki .pl serwis zawiera informacje na temat wszystkich producentów falowników. Dodatkowo zapraszamy na stronę falowniki .info jest to forum branżowe dotyczące przemienników częstotliwości.

Falowniki Lenze serwis automatyki przemysłowej. Technika napędów elektronicznych.  Serwisy napędów energoelektronicznych ( przetwornice częstotliwości ) www.napedy.ppp.pl   Copyright © 2011 www.napedy.ppp.pl - wszelkie prawa zastrzeżone. Kontakt: info@ppp.pl.  Więcej informacji na temat falowników znajdziesz na stronie www.falowniki.pl .  Informacje na temat falowników firmy Lenze  znajdziesz na stronie falowniki Lenze .